261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 1 990 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Bazén Orlando 3,66x0,91 m + skimmer Olympic

Bazén Orlando 3,66x0,91 m + skimmer Olympic

Průměr bazénu: 3,66 m
Výška bazénu: 0,91 m
Filtrace: bez filtrace, možno připojit

Datum: 4.3.2014 20:51 Odpovědi: 20

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:ing. jaroslav tykal Datum:16.12.2016 09:54

samotná folie

Mohu dokoupit samotnou folii na "Orlando"?Protrhla se nám. Děkuji, Tykal
Autor:Jiří Haken Datum:19.12.2016 10:29

Re: samotná folie

Dobrý den, samostatnou folii zakoupit lze. Najdete ji zde: https://www.marimex.cz/folie-pro-orlando-3-66-x-0-91-m/
Autor:Milan Datum:1.6.2015 09:50

Ochranná folie

Prosím o info proč na Vašem videu se dává ochranná folie pod plastové lišty a nedělá se pískový násyp a v návodu, který jsem zakoupil s bazénem se provádí pískový násyp a na něj se až lepí ochranná folie. Co je tedy správně ?? Bazén bych chtěl co nejdříve postavit a to video mě trošku mate. Předem děkuji za odpověď.
Autor:Jiří Laburda Datum:1.6.2015 09:52

Re: Ochranná folie

Dobrý den, video je pouze ilustrativní a nezobrazuje kompletní stavební postup. Správný postup je uveden v návodu k produktu.
Autor:Petr Szappanos Datum:18.5.2015 15:37

podklad

Budu stavět bazén Orlando, strnul jsem drny, vyrovnám povrch, mám silnou geotextilii ( 300 g/m2) a máj ji položit pod bazén podle videa https://www.youtube.com/watch?v=xrpD3zsXhnM nebo na přisypaný písek do rohů podle tištěného návodu ? Obvod bazénu tedy bude stát jen na hlíně? Děkuji za rychlou odpověď
Autor:Jiří Laburda Datum:18.5.2015 15:45

Re: podklad

Dobrý den, bazén postavte na hlínu (očištěnou, bez kamínků), na vnitřní stěně udělejte šikmý val,  poté na dno položte bazénovou podložku, upravte tak, aby na zemi nebyly záhyby a ke stěně připevněte lepící páskou. Poté nainstalujte bazénovou folii. Val na vnitřní straně bazénu zajistí to, aby se folie neprotrhla.
Autor:Tomáš Datum:29.4.2015 10:07

Nahradní díly

Dobrý den, chtěl bys se zeptat zda se dají sehnat náhradní spodní a horní lišty vedení bazénu. Děkuji za odpověď.
Autor:Jiří Laburda Datum:29.4.2015 15:37

Re: Nahradní díly

Dobrý den, náhradní díly na bazény Orlando nabízíme zde: http://www.marimex.cz/pro-bazeny-orlando/
Autor:Pavel Datum:11.3.2015 11:37

dotaz

Dobry den,chci se zeptat,zda můžu pro nadzemní bazén na srovnané a zhutněné podloží,podložit pod bazén polystyrén nebo lépe extrudovaný polystyrén.Mám na mysli neochlazování dna bazénu od země.
Děkuji za odpověď. Missig Pavel
Autor:Jiří Laburda Datum:11.3.2015 11:51

Re: dotaz

Dobrý den, myslíme si, že by to vadit nemělo, ale musíte mít podklad opravdu rovný a mezi jednotlivými deskami nemít mezeru, aby se bazénová folie nenatlačila mezi ně.  Zřejmě tedy jednotlivé desky spojit pevnou  montážní páskou se skelnými vlákny. 
Autor:Alena Datum:19.2.2015 14:46

filtrace

Může se k bazenu Orlando přidat i kartušová filtrace? Děkuji za odpověď.
Autor:Jiří Laburda Datum:19.2.2015 14:47

Re: filtrace

Dobrý den, může, ale filtrování bude velmi pomalé. Rozhodně doporučujeme pořídit k tomuto bazénu filtraci pískovu.
Autor:Eva Datum:1.2.2015 13:46

filtrace a hadice

Chceme si pořídit Bazén Orlando 3,66x0,91 m bez filtrace s tím, že filtraci jsme k bazénu vybrali pískovou BlackStar 3,5 za 2.850,- Kč. Je tato filtrace pro tento typ bazénu dostačující a dále součástí dodávky k tomuto bazénu jsou i hadice ( kromě jiného). Budou tyto hadice vhodné pro filtraci, kterou jsme si zvolili- je průměr hadic shodný na tuto filtraci?? Děkuji za odpověď.
Autor:Jiří Laburda Datum:2.2.2015 08:16

Re: filtrace a hadice

Dobrý den, zvolená písková filtrace může být k tomuto bazénu použita. Bude jen nutné dodržovat délku filtrace (min. 2x objem bazénu za den, tzn. 6-7 hodin filtrování). Dodávané hadice můžete použít. 
Autor:Milada Kralová Datum:18.1.2015 13:49

Neuletí mi bazén

Dobrý den, když ten to bazén vypustím na zimu neuletí mi, kdyby mi chtěl uletět jak ho mám upevnit ?
Autor:Jiří Laburda Datum:18.1.2015 16:44

Re: Neuletí mi bazén

Dobrý den, bazén určitě na zimu neuletí, nebojte :) O tom, jak zazimovat bazén se dočtete zde: http://www.marimex.cz/poradna/nadzemni-bazeny/jak-zazimovat-nadzemni-bazen/
Autor:Petr Bednařík Datum:7.1.2015 10:51

Lze tento bazén na zimu rozložit?

Dobrý den. Lze tento bazén na zimu demontovat a na léto ho zase sestavit bez poškození? Děkuji, Bednařík
Autor:Jiří Laburda Datum:7.1.2015 10:57

Re: Lze tento bazén na zimu rozložit?

Dobrý den, při velmi pečlivé demontáži to jde. Musíte dát pozor na poškození folie a při nové instalaci umístit otvory na filtraci přesně na ta místa, kde byly ve folii vyřezané. Každopádně tento bazén můžete nechat přes zimu postavený, pouze ho musíte zazimovat.
Autor:lukas ulrych Datum:7.1.2015 09:06

Přezimování

Může být tento bazén sestavený venku přes zimu? Děkuji
Autor:Jiří Laburda Datum:7.1.2015 09:14

Re: Přezimování

Dobrý den, ano tento bazén je možné nechat venku, bez nutnosti ho skladat. O tom, jak ho zazimovat, si můžete přečist v poradně:  Jak zazimovat nadzemní bazén
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení